Szkolenia z norm

Szanowni Państwo, wszystkie dotychczas prowadzone przez nas usługi szkoleniowe przybierały tradycyjną formę, skupioną na bezpośrednim kontakcie z klientem. Mając jednak na uwadze obecną sytuacje epidemiologiczną w kraju, zdrowie oraz bezpieczeństwo wszystkich naszych klientów wprowadziliśmy możliwość realizacji wszystkich oferowanych przez nas szkoleń w systemie e-learningowym (możliwej do zakupienia w Zakładce „Akademia AGM”) oraz w formie wideokonferencji, w czasie których stosowane są najskuteczniejsze i najnowocześniejsze technologie.

W naszej ofercie znajdą Państwo bardzo szeroki zakres szkoleń z zakresu norm dotyczących Systemów Zarządzania, przede wszystkim:

Najwyższa jakość szkoleniowa

Zapewniamy Państwu realizację szkoleń na najwyższym poziomie. Do realizacji każdego ze szkoleń podchodzimy z dużą starannością i dbałością o detale, aby możliwie jak najbardziej sprostać oczekiwaniom i potrzebom naszych Klientów.

Ogrom szkoleniowych możliwości

Zajmujemy się realizacją nie tylko szkoleń, które zostały wymienione powyżej, również przeprowadzamy szkolenia obejmujące inne Systemy Zarządzania.

Wychodząc naprzeciw bardzo różnorodnym potrzebom naszych Klientów, na wyraźne życzenie podejmujemy się również organizacji szkoleń łączących w sobie wiedzę z kilku Systemów Zarządzania (tzw. Zintegrowany System Zarządzania).

Kontakt

W razie jakichkolwiek pytań, czy wątpliwości dotyczących szkoleń zapraszamy Państwa do kontaktu z naszym Działem marketingu. Dołożymy wszelkich starań, by odpowiedzieć w miarę wyczerpująco na wszystkie stawiane przez Państwa pytania.

Skontaktuj się z nami

    Administratorem Pani/Pana danych osobowych (dalej: „Administrator”) jest Grzegorz Kłunduk prowadzący działalność gospodarczą pod firmą Przedsiębiorstwo Konsultingowe AGM Grzegorz Kłunduk (42-674 Zbrosławice, ul. Morcinka 14), zarejestrowane w Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, NIP: 6481984667, REGON: 276415939 oraz Przedsiębiorstwo Konsultingowe AGM Sp. z o.o. NIP: 6482798837, REGON: 385848588, KRS: 0000835694.
    Z Administratorem można się kontaktować pisemnie, za pomocą poczty tradycyjnej na adres: ul. Handlowa 2 lub drogą e-mailową pod adresem: agm@agm-konsulting.pl