Szkolenia z norm/ISO

W trosce o zapewnienie najwyższej jakości oferowanych produktów i usług coraz więcej przedsiębiorców decyduje się na wdrożenie odpowiednich dla swojej branży norm ISO. Szkolenie z tego zakresu pozwoli Państwu uczynić to w sposób dostosowany do charakteru prowadzonej działalności. Dzięki temu cały proces przebiegnie sprawnie i przyniesie pożądane efekty.

Kurs z ISO – forma dostosowana do indywidualnych potrzeb

Szanowni Państwo, wszystkie dotychczas prowadzone przez nas usługi szkoleniowe przybierały tradycyjną formę, skupioną na bezpośrednim kontakcie z klientem. Mając jednak na uwadze obecną sytuacje epidemiologiczną w kraju, zdrowie oraz bezpieczeństwo wszystkich naszych klientów wprowadziliśmy możliwość realizacji wszystkich oferowanych przez nas szkoleń w systemie e-learningowym (możliwej do zakupienia w Zakładce „Akademia AGM”) oraz w formie wideokonferencji, w czasie których stosowane są najskuteczniejsze i najnowocześniejsze technologie. Jeśli chodzi o normy ISO, szkolenie jest prowadzone w sposób zarówno przystępny, jak i skuteczny niezależnie od wybranej formy jego realizacji.

Szkolenia, ISO – zakres oferty

W naszej ofercie znajdą Państwo bardzo szeroki zakres szkoleń z zakresu norm dotyczących Systemów Zarządzania, przede wszystkim:

Choć posiadanie certyfikatu ISO nie jest obowiązkiem dla przedsiębiorców, niewątpliwie przynosi wiele korzyści. Warto podkreślić, że prowadzenie działalności zgodnie ze światowymi normami ma znaczenie zarówno dla wizerunku firmy, jak i dla jakości oferowanych wyrobów czy wydajności procesów zachodzących w przedsiębiorstwie.

Odbycie szkoleń ISO ma na celu pomóc Państwu w reorganizacji sposobu działania firmy w jak najbardziej sprawny i skuteczny sposób. Należy również podkreślić, że choć certyfikat sam w sobie nie jest obowiązkowy, może być niekiedy wymagany do zawierania transakcji biznesowych.

Najwyższa jakość szkoleniowa – kompleksowe szkolenie z ISO

Zapewniamy Państwu realizację szkoleń na najwyższym poziomie. Do realizacji każdego ze szkoleń podchodzimy z dużą starannością i dbałością o detale, aby możliwie jak najbardziej sprostać oczekiwaniom i potrzebom naszych Klientów. Nasza kadra posiada odpowiednie kwalifikacje oraz doświadczenie, co sprawia, że każde szkolenie z ISO odznacza się wysokim stopniem merytoryki, kompleksowości i zawiera rzetelne, aktualne informacje.

Prowadzimy szkolenia już od ponad 20 lat, nieustannie się dokształcając, by pomagać klientom w rozwijaniu działalności w zgodzie ze światowymi normami, które wyznaczają jakość oferowanych usług. Posiadamy liczne certyfikaty, w tym akredytację Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości w doradztwie z zakresu jakości.

Ogrom szkoleniowych możliwości – nie tylko szkolenia ISO

Zajmujemy się realizacją nie tylko szkoleń, które zostały wymienione powyżej, również przeprowadzamy szkolenia obejmujące inne Systemy Zarządzania.

Wychodząc naprzeciw bardzo różnorodnym potrzebom naszych Klientów, na wyraźne życzenie podejmujemy się również organizacji szkoleń łączących w sobie wiedzę z kilku Systemów Zarządzania (tzw. Zintegrowany System Zarządzania), nie tylko z ISO. Szkolenie prowadzone jest w sposób dostosowany do Państwa potrzeb zarówno pod kątem treści, jak i formy.

Kontakt w sprawie szkoleń/kursów ISO

W razie jakichkolwiek pytań, czy wątpliwości dotyczących szkoleń zapraszamy Państwa do kontaktu z naszym Działem marketingu. Dołożymy wszelkich starań, by odpowiedzieć w miarę wyczerpująco na wszystkie stawiane przez Państwa pytania. Pomożemy również w określeniu, jaka forma oraz zakres szkolenia z ISO będą dla Państwa najkorzystniejsze.

Skontaktuj się z nami

    Administratorem Pani/Pana danych osobowych (dalej: „Administrator”) jest Grzegorz Kłunduk prowadzący działalność gospodarczą pod firmą Przedsiębiorstwo Konsultingowe AGM Grzegorz Kłunduk (42-674 Zbrosławice, ul. Morcinka 14), zarejestrowane w Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, NIP: 6481984667, REGON: 276415939 oraz Przedsiębiorstwo Konsultingowe AGM Sp. z o.o. NIP: 6482798837, REGON: 385848588, KRS: 0000835694.
    Z Administratorem można się kontaktować pisemnie, za pomocą poczty tradycyjnej na adres: ul. Handlowa 2 lub drogą e-mailową pod adresem: agm@agm-konsulting.pl