Zapobieganie przeciążeniom układu mięśniowo-szkieletowego w pracy

Informujemy, że wszystkie nasze usługi szkoleniowe wykonywane są dla Państwa w sposób tradycyjny tj. w trakcie bezpośredniego spotkania z Klientem, jednakże z uwagi na dynamiczny rozwój technologiczny oraz wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Klientów w związku z m.in. sytuacją epidemiczną w kraju wszystkie usługi wykonujemy również w formie e-learningowej oraz w formie wideo konferencji z wykorzystaniem najnowszych technologii.

Cele szkoleniowe:

Cel ogólny: Zaznajomienie się z czynnikami środowiska pracy, powodującymi zaburzenia układu mięśniowo-szkieletowego.

Cel dotyczący wiedzy: Poznanie zaburzeń mięśniowych i ich skutków, związanych z wykonywaną pracą.

Cel dotyczący umiejętności: Rozpoznanie i zapobieganie zaburzeniom układu mięśniowo-szkieletowego.

Program szkolenia:

  1. Powitanie pracowników i przedstawienie planu szkolenia.
  2. Zaburzenia układu mięśniowo-szkieletowego.
  3. Psychospołeczne aspekty pracy, a zaburzenia mięśniowo-szkieletowe.
  4. Zawodowe choroby układu ruchu wywołane sposobem wykonywania pracy.
  5. Profilaktyka dolegliwości mięśniowo-szkieletowych.
  6. Podsumowanie szkolenia.

 

 

Mam nadzieję, że nasza oferta wzbudzi zainteresowanie i będziemy mieli przyjemność pracować dla Państwa.

W razie jakichkolwiek nurtujących pytań czy niejasności prosimy o kontakt.

BHP a ergonomia – szkolenie na miarę indywidualnych oczekiwań

Zapobieganie przeciążeniom układu mięśniowo-szkieletowego w trakcie realizacji obowiązków zawodowych to bardzo ważny proces, wpływający na jakość codziennego funkcjonowania zatrudnianych osób. Celem szkolenia jest edukacja w zakresie poprawy ergonomii pracy, dokładne zapoznanie się z czynnikami szkodliwymi oraz ograniczenie ryzyka wystąpienia konsekwencji związanych z obejmowanym stanowiskiem.

Podczas spotkania nasi specjaliści z uwagą i zaangażowaniem podchodzą do każdego uczestnika, udzielając mu odpowiedzi na pytania oraz pomagając w zrozumieniu poszczególnych zagadnień.

Bezpieczeństwo i ergonomia pracy – dlaczego warto zdecydować się na szkolenie?

Bezpieczeństwo w miejscu pracy oraz zapobieganie przeciążeniom układu mięśniowo-szkieletowego powinno mieć niebagatelne znaczenie dla każdego zakładu, niezależnie od jego wielkości. Wdrożenie skutecznych środków ostrożności oraz zapoznanie personelu z możliwymi konsekwencjami w razie ich nieprzestrzegania pozwala stworzyć bezpieczne, a zarazem świadome środowisko, w którym pracownicy będą czuli się komfortowo.

W trakcie szkolenia eksperci dołożą wszelkich starań, aby klarownie przekazać najważniejsze informacje, dbając o przyjazną, sprzyjającą przyswajaniu wiedzę atmosferę. Stawiamy na rzetelność, rzeczowość oraz profesjonalizm, kierując się dobrem kursantów.

Dlaczego warto nas wybrać?

Podczas przeprowadzanych przez nas szkoleń przekazujemy wiedzę umożliwiającą skuteczną identyfikację potencjalnych zagrożeń mogących doprowadzić do wystąpienia przewlekłych chorób układu ruchu wywołanych sposobem wykonywania pracy. Dzięki temu istnieje możliwość identyfikacji szkodliwych czynników, a także wdrożenia działań, ograniczających ryzyko powstania uszczerbków na zdrowiu.

Jesteśmy specjalistami z bogatym doświadczeniem, a nasza wiedza i umiejętności pozwalają spełniać oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Mam nadzieję, że nasza oferta wzbudzi zainteresowanie i będziemy mieli przyjemność pracować dla Państwa.

W razie jakichkolwiek nurtujących pytań czy niejasności prosimy o kontakt.