Szkolenia środowiskowe

Informujemy, że wszystkie nasze usługi szkoleniowe wykonywane są dla Państwa w sposób tradycyjny tj. w trakcie bezpośredniego spotkania z Klientem, jednakże z uwagi na dynamiczny rozwój technologiczny oraz wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Klientów w związku z m.in. sytuacją epidemiczną w kraju wszystkie usługi wykonujemy również w formie e-learningowej oraz w formie wideo konferencji z wykorzystaniem najnowszych technologii.

Błędna interpretacja przepisów prawa lub zarządzanie firmą bez świadomości konsekwencji, jakie niesie nieznajomość wszystkich wymagań prawnych odnoszących się do ochrony środowiska, to właśnie problemy, z jakimi najczęściej zmagają się przedsiębiorcy.

Aby zapobiec tego typu sytuacjom oraz zwiększyć świadomość pracowników Twojej firmy możemy przygotować kompleksowe pakiety usług, dzięki którym:

  • zyskasz rzetelną i zgodną z prawem dokumentację środowiskową,
  • zmniejszy się prawdopodobieństwo kar administracyjnych oraz kontroli, z uwagi na poprawnie i terminowo wykonane usługi,
  • zaczniesz efektywnie zarządzać środowiskiem,
  • przeszkolisz swój zespół pod okiem doświadczonych trenerów.

Szkolenia z zakresu ochrony środowiska dostarczą Ci wiedzę oraz narzędzia w zakresie poruszania się w wymaganiach środowiskowych. Dedykowane są nie tylko dla specjalistów, którzy na co dzień zajmują się tą tematyką, ale także dla wszystkich przedsiębiorców, którzy chcą działać zgodnie z prawem polskim i unijnym, przy poszanowaniu środowiska naturalnego.

Nie możesz odnaleźć interesującego Cię tematu? Zapytaj o możliwość realizacji programu szkolenia wg własnej koncepcji – chętnie przygotujemy dla Ciebie ofertę.

Zapraszamy wszystkich chętnych na szkolenia z zakresu ochrony środowiska w tematyce: