Szkolenia produkcyjne

Dwa podstawowe fundamenty zakładu produkcyjnego to technologia i kapitał ludzki.  My możemy pomóc w tym drugim obszarze.  Wiemy, że doradztwo i szkolenia dla zakładów produkcyjnych powinny rozwiązywać konkretne problemy. Ich skuteczność powinna być widoczna bezpośrednio po szkoleniu.

Oferujemy Państwu szkolenia dla produkcji oparte o wiedzę i doświadczenie zdobywane przez lata. Doskonale przygotowana kadra sprosta każdemu wyzwaniu, by rzetelnie i przystępnie przekazać umiejętności i kwalifikacje potrzebne do wdrażania nowych technologii i ulepszania procesów produkcyjnych w firmie. Szkolenia produkcyjne są prowadzone zarówno tradycyjnie – w formie stacjonarnej, przy bezpośrednim kontakcie, jak i przy zastosowaniu komunikacji internetowej. Opcja przeprowadzenia szkolenia przy zastosowaniu najnowszych narzędzi technologicznych jest bardzo dobrym wyborem w związku z sytuacją epidemiczną w kraju. Jest ono w całości przedstawiane Państwu w formie e-learningu lub za pomocą wideokonferencji.

Szkolenia dla kierowników – najwyższy profesjonalizm

Szkolenia dla kierowników z umiejętności miękkich to najlepszy sposób na to aby zmniejszyć rotację w obszarze produkcyjnym firmy. Nie jest żadną tajemnicą, że w tym sektorze znaczenie ma nawet najmniejszy szczegół. Zwykle technologia oraz wszelkie procesy są dopięte na ostatni guzik, a najczęściej zawodzi czynnik ludzki

Skuteczny łańcuch produkcyjny to taki w którym wszystkie aspekty współgrają ze sobą. Z tego powodu warto postawić na oferowane przez naszą firmę szkolenia dla liderów, którzy chcą nauczyć się odpowiedniego zarządzania, wsparcia oraz motywowania zespołu do działania.

Szkolenia dla kierowników produkcji – najlepszy sposób na podniesienie kompetencji

Nasze szkolenia dostarczają liderom, brygadzistom, mistrzom oraz kierownikom niezbędnych umiejętności, które pozwalają na tworzenie sprawnie działającego zespołu.

Dzięki nam każdy lider będzie mógł dowiedzieć się jak budować autorytet, pozna nowe style kierowania, techniki motywowania oraz zasady skutecznej komunikacji, w tym nauczy się skutecznego udzielania informacji zwrotnych.

Zarządzanie produkcją – szkolenie przygotowane przez doświadczonych specjalistów

Oferowane przez nas szkolenia dla kierowników produkcji są tworzone przede wszystkim w oparciu o wiedzę oraz doświadczenie. Jesteśmy przekonani, że dzięki nam uda się zdiagnozować wszelkie problemy przekładające się na mniejszą wydajność w pracy.

Co więcej, szkolenia pomogą uczestnikom w radzeniu sobie z nimi w przyszłości. Kursy oparte są bowiem na autentycznych sytuacjach do jakich może dojść w firmie na dziale produkcyjnym.

Szkolenia, zarządzanie produkcją – dlaczego warto nam zaufać?

Na przestrzeni ostatnich lat pomogliśmy już wielu kierownikom produkcji w podniesieniu poziomu umiejętności miękkich. Najwyższą jakość naszych usług potwierdzają przede wszystkim liczne opinie zadowolonych klientów, którzy zwracają uwagę zwłaszcza na najwyższy profesjonalizm oraz dużą wiedzę przekazywaną podczas szkoleń.

Nasze usługi to również bardzo korzystna i konkurencyjna cena, która z pewnością zadowoli każdego klienta.

Oferujemy Państwu szkolenia produkcyjne w temacie:

Skontaktuj się z nami

    Administratorem Pani/Pana danych osobowych (dalej: „Administrator”) jest Grzegorz Kłunduk prowadzący działalność gospodarczą pod firmą Przedsiębiorstwo Konsultingowe AGM Grzegorz Kłunduk (42-674 Zbrosławice, ul. Morcinka 14), zarejestrowane w Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, NIP: 6481984667, REGON: 276415939 oraz Przedsiębiorstwo Konsultingowe AGM Sp. z o.o. NIP: 6482798837, REGON: 385848588, KRS: 0000835694.
    Z Administratorem można się kontaktować pisemnie, za pomocą poczty tradycyjnej na adres: ul. Handlowa 2 lub drogą e-mailową pod adresem: agm@agm-konsulting.pl