Szkolenia Menedżerskie

Informujemy, że wszystkie nasze usługi szkoleniowe wykonywane są dla Państwa w sposób tradycyjny tj. w trakcie bezpośredniego spotkania z Klientem, jednakże z uwagi na dynamiczny rozwój technologiczny oraz wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Klientów w związku z m.in. sytuacją epidemiczną w kraju wszystkie usługi wykonujemy również w formie e-learningowej oraz w formie wideo konferencji z wykorzystaniem najnowszych technologii.

Każdy menedżer, aby zarządzać podległym zespołem w sposób skutecznie zapewniający osiąganie wyznaczonych celów, będących przecież niczym innym jak odzwierciedleniem polityki rozwojowej przedsiębiorstwa – musi systematycznie się dokształcać. W przeciwnym wypadku prędzej czy później dopadnie go rutyna, a po osiągnięciu pewnego poziomu własnych umiejętności – nie będzie w stanie skutecznie motywować podległego mu zespołu. Co więcej – nawet samego siebie.

Szkolenia kierowane do kadry menedżerskiej mają za zadanie przede wszystkim zmuszać słuchaczy do refleksji, lepszego poznania siebie w kontekście wyzwań, jakie stawia nam codzienna praca. Mają nauczyć korzystania z własnych atutów, unikania konfrontacji ze słabszymi punktami naszego charakteru oraz determinować do działania w kierunku samorozwoju.

Jeśli zatem czujesz, że opadają Ci skrzydła, że brak ci entuzjazmu w działaniu, i że potrzebujesz energetycznego kopniaka – skorzystaj z doświadczenia naszych trenerów. To osoby w praktyce związane z pracą z ludźmi, potrafiące balansować na granicy empatii oraz twardych relacji biznesowych, stąd też udział w prowadzonych przez nich szkoleniach może być dla Ciebie nowym spojrzeniem na sferę pracy menedżera.

Zapraszamy na wszystkich chętnych na szkolenie Managera – skierowane do Kierowników Działu Sprzedaży: