Szkolenie ISO – co to jest?

03 lut
szkolenia ISO

Szkolenie ISO – co to jest?

Szkolenie z zakresu ISO (International Organization for Standarization) to przede wszystkim zapoznanie uczestników z wymaganiami mającymi na celu poprawę skuteczności w zarządzaniu organizacją. Rozróżniamy kilka rodzajów szkoleń w obrębie systemów ISO –  szkolenie z wymagań poszczególnych norm, szkolenie dla Auditorów Wewnętrznych Systemów Zarządzania oraz szkolenie dla Pełnomocników/ Koordynatorów Systemów Zarządzania ISO. Przedmiotowe szkolenia dedykowane są zarówno pracownikom jak i osobom zarządzającym danym przedsiębiorstwem.

Szkolenie ISO – co to jest?

Zakres/program przedmiotowych szkoleń może się różnić w zależności od tego, jaki certyfikat przedsiębiorstwo zamierza uzyskać lub posiada w swojej działalności. Szkolenia obejmują  przygotowanie zarówno kadry zarządzającej jak i pracowników do wykonywania zadań, zgodnie ze standardami, które obowiązują w danej dziedzinie.

Działanie pozwala na zwiększenie kwalifikacji i lepszą współpracę między wszystkimi osobami. Uczestnicy na wykładach zapoznają się z ideami różnych modeli zarządzania jakością oraz biorą udział w dyskusjach, które pomagają w lepszej integracji całego zespołu.

Jak przebiega szkolenie ISO?

W zależności  od sytuacji zatrudnionych pracowników, ich indywidualnych potrzeb i preferencji, szkolenia mogą odbywać się online- w formie e-learningowej, wideokonferencji oraz w modelu tradycyjnym – bezpośredniego kontaktu z uczestnikami.

Szkolenia tego typu obejmują zarówno wykłady jak i ćwiczenia, prowadzone przez wykwalifikowanych ekspertów w danej dziedzinie, pozwalają tym samym na dokładne  zapoznanie się z poniższymi zagadnieniami:

  • jak powinna przebiegać ocena efektów obecnie prowadzonej działalności,
  • w jaki sposób można zwiększyć efektywność firmy,
  • co zaplanować w celu polepszenia ogólnego funkcjonowania przedsiębiorstwa,
  • jak zwiększyć umiejętności przywódcze i odpowiednio je wykorzystywać.

W zależności od rodzaju szkolenia, jest ono zakończone testem lub ankietą oceniającą, zaś uczestnik otrzymuje certyfikat lub zaświadczenie potwierdzające nabyte umiejętności w obszarze konkretnych Systemów Zarządzania.

Kto powinien przeprowadzać szkolenie ISO?

Jeżeli zastanawiasz się, kto powinien przeprowadzić odpowiednie szkolenie ISO w Twojej firmie, bądź też nie wiesz, jaki dokładnie certyfikat byłby najlepszy akurat dla prowadzonej przez Ciebie  działalności, warto skorzystać z usług zaufanych, doświadczonych ekspertów w danej dziedzinie.

Czym kierować się przy wyborze szkoleniowców?

Przede wszystkim należy dokonać rozeznania, pozwalającego zobaczyć dla jakich podmiotów firma, która wstępnie wzbudziła już Twoje zainteresowanie, przeprowadziła podobne szkolenia oraz zaznajomić się z wypowiedziami osób, które brały w nich udział.

Nasza firma od ponad 20 lat realizuje omawiane szkolenia ISO, w branży usługowej, produkcyjnej jak i medycznej. Eksperci posiadają stosowne wykształcenie oraz ogromne doświadczenie praktyczne, poparte licznymi certyfikatami i uprawnieniami. Ilość przeszkolonych osób liczy się w tysiącach, a ich zadowolenie wyrażone jest w ankietach i wystawionych nam referencjach.

Szkolenie z ISO – cena

Ze względu na różnorodność szkoleń, jak i ciągle zmieniają się sytuację rynkową, trudno jest w tym miejscu podać konkretne liczby, ponadto jesteśmy zwolennikami indywidualnego podejścia do klienta, dlatego też serdecznie zapraszamy do kontaktu, chętnie przedstawimy dedykowaną propozycję.

Istnieje wiele szkoleń, które mogą skutecznie poprawić Twoje funkcjonowanie na rynku i na pewno warto je przeprowadzać w Twojej firmie. Dzięki temu skutecznie i szybko poprawisz  działanie całego swojego przedsiębiorstwa- zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą szkoleniową na stronie internetowej.

Skontaktuj się z nami - w czym możemy pomóc?

    Administratorem Pani/Pana danych osobowych (dalej: „Administrator”) jest Grzegorz Kłunduk prowadzący działalność gospodarczą pod firmą Przedsiębiorstwo Konsultingowe AGM Grzegorz Kłunduk (42-674 Zbrosławice, ul. Morcinka 14), zarejestrowane w Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, NIP: 6481984667, REGON: 276415939 oraz Przedsiębiorstwo Konsultingowe AGM Sp. z o.o. NIP: 6482798837, REGON: 385848588, KRS: 0000835694.

    Z Administratorem można się kontaktować pisemnie, za pomocą poczty tradycyjnej na adres: ul. Handlowa 2 lub drogą e-mailową pod adresem: agm@agm-konsulting.pl