Specjalista ds. Ochrony Danych Osobowych

  • Pełny etat
  • Zabrze

Opis stanowiska:

  • Sporządzanie i prowadzenie wymaganej dokumentacji z zakresu ochrony środowiska dla klientów przedsiębiorstwa,
  • nadzór, przygotowanie i aktualizacja danych i raportów wymaganych w zakresie monitorowania i raportowania wymaganego w zakresie nadzorowanych systemów,
  • prowadzenie wymaganej prawem sprawozdawczości w zakresie ochrony środowiska dla klientów firmy,
  • przeprowadzanie szkoleń z zakresu ochrony środowiska,
  • bieżące monitorowanie zmian w aktach prawnych dotyczących ochrony środowiska,
  • realizacja ustawowych obowiązków w zakresie ochrony środowiska,
  • współpraca w zakresie ochrony środowiska i systemów zarządzania z pracownikami innych działów, organami kontrolnymi.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe,
  • 2-letnie doświadczenie na stanowisku o podobnym charakterze,
  • znajomość aktualnych wymagań prawnych z zakresu ochrony środowiska,
  • wiedza z zakresu normy ISO 14001,
  • bardzo dobra znajomość obsługi pakietu MS Office,
  • zdolność organizacji pracy własnej i wyznaczania priorytetów,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • ambitną pracę, w której nie sposób się nudzić,
  • dobór indywidualnej ścieżki rozwoju,
  • udział w różnorodnych szkoleniach.

Aby ubiegać się o tę pracę, wyślij swoje dane e-mailem na agm@agm-konsulting.pl

Skontaktuj się z nami - w czym możemy pomóc?

    Administratorem Pani/Pana danych osobowych (dalej: „Administrator”) jest Grzegorz Kłunduk prowadzący działalność gospodarczą pod firmą Przedsiębiorstwo Konsultingowe AGM Grzegorz Kłunduk (42-674 Zbrosławice, ul. Morcinka 14), zarejestrowane w Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, NIP: 6481984667, REGON: 276415939 oraz Przedsiębiorstwo Konsultingowe AGM Sp. z o.o. NIP: 6482798837, REGON: 385848588, KRS: 0000835694.

    Z Administratorem można się kontaktować pisemnie, za pomocą poczty tradycyjnej na adres: ul. Handlowa 2 lub drogą e-mailową pod adresem: agm@agm-konsulting.pl