Kurs pierwszej pomocy Tychy

Wyobraź sobie, że jesteś świadkiem wypadku i osoba poszkodowana potrzebuje jak najszybszej pomocy. Co robisz w tej sytuacji? Wyznaczasz inną osobę czy sam przystępujesz do działania? Pamiętaj, że udzielając pierwszej pomocy, możesz uratować komuś życie. Jednak, aby była ona skuteczna, musi zostać wykonana w odpowiedni sposób. Jeśli chcesz być zawsze gotów do niesienia pomocy lub pragniesz podnieść swoje kwalifikacje zawodowe, skorzystaj z naszej oferty kursu pierwszej pomocy w Tychach. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami.

Kurs pierwszej pomocy w Tychach – zwiększ pewność siebie i ratuj życie

Wiele osób przyznaje, że będąc świadkiem wypadku, nie podjęłoby się udzielenia poszkodowanemu pierwszej pomocy. Zazwyczaj po prostu boimy się, że podczas resuscytacji wyrządzilibyśmy szkodę sobie lub pogorszylibyśmy stan poszkodowanego. Jeśli chcesz pokonać strach i zawsze być gotowy do niesienia pomocy, skorzystaj z naszego kursu pierwszej pomocy w Tychach. Dzięki niemu zdobędziesz najważniejsze umiejętności i będziesz w stanie rozpocząć podstawowe zabiegi resuscytacyjne przed przyjazdem karetki.

Kurs pierwszej pomocy w Tychach – podnieś swoje kwalifikacje zawodowe

Chcesz podnieść swoje kwalifikacje? Weź udział w naszym kursie pierwszej pomocy w Tychach. Z pewnością przyda się on osobom, które chcą rozpocząć pracę jako opiekunowie osób starszych, niepełnosprawnych i dzieci. Kurs pierwszej pomocy przedmedycznej dedykowany jest również osobom pracującym w dziale obsługi klienta, przychodniach czy aptekach.

Profesjonalny kurs pierwszej pomocy – Tychy

Oferowany przez nas kurs pierwszej pomocy w Tychach pomoże Ci zdobyć podstawową wiedzę i umiejętności praktyczne związane z zachowaniem się w sytuacji zagrożenia życia. Szkolenia prowadzone są przez ratowników medycznych posiadających duże doświadczenie i niezbędne kwalifikacje. Nasi specjaliści przekazują wiedzę w sposób prosty i zrozumiały dla osób, które nie mają co dzień styczności z medycyną. Oferowany kurs pierwszej pomocy w Tychach połączony jest z ćwiczeniami. Podczas szkolenia uczestnik poznaje m.in. prawne aspekty udzielania pierwszej pomocy, algorytm BLS i pozycję bezpieczną. W czasie kursu ratownik również informuje uczestników o sposobach udzielania pomocy w przypadku zakrztuszenia, poparzenia, omdlenia i odmrożenia.

Ofertę kursu pierwszej pomocy w Tychach kierujemy do wszystkich osób dorosłych, nieposiadających wykształcenia medycznego. Cena szkolenia obejmuje zaświadczenie, materiały szkoleniowe i poczęstunek. Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji na temat naszego kursu pierwszej pomocy w Tychach, zapraszamy do kontaktu.

Skontaktuj się z nami

    Administratorem Pani/Pana danych osobowych (dalej: „Administrator”) jest Grzegorz Kłunduk prowadzący działalność gospodarczą pod firmą Przedsiębiorstwo Konsultingowe AGM Grzegorz Kłunduk (42-674 Zbrosławice, ul. Morcinka 14), zarejestrowane w Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, NIP: 6481984667, REGON: 276415939 oraz Przedsiębiorstwo Konsultingowe AGM Sp. z o.o. NIP: 6482798837, REGON: 385848588, KRS: 0000835694.
    Z Administratorem można się kontaktować pisemnie, za pomocą poczty tradycyjnej na adres: ul. Handlowa 2 lub drogą e-mailową pod adresem: agm@agm-konsulting.pl