5.12.2017 Warszawa – V Konferencja Przemysłu Chemii Budowlanej

07 lut
konferencja przemysłu chemii budowlanej

5.12.2017 Warszawa – V Konferencja Przemysłu Chemii Budowlanej

Mamy przyjemność  zakomunikować , że 5 grudnia 2017 w Warszawie odbyła się debata o temacie „znaczenie  ekologii w przemyśle chemii budowlanej”,  w której nasza firma uczestniczyła jako równoległy partner.  Debata była częścią V Konferencji Przemysłu Chemii Budowlanej.

W panelu dyskusyjnym udział wzięli eksperci z firm branżowych min. Selena SA, Whyte Chemicals, Interseroh Polska. Naszą firmę prezentował  Marcin Kuszaj – wieloletni konsultant i doradca z Ochrony Środowiska.

Przedstawiamy urywek wywiadu naszego eksperta:

Marcin Kuszaj: Jestem doradcą w zakresie ochrony środowiska i patrząc na kontakty z klientami, faktycznie widzę, że świadomość ekologiczna jest z roku na rok coraz większa. Zatem potwierdzam obserwację przedmówcy. Zresztą coraz więcej o tej świadomości słyszymy np. w mediach społecznościowych, co daje obraz tego, w jaki sposób do tematu podchodzi społeczeństwo. Zgadzam się, że świadomość jest wymuszana przez prawo i firmy muszą pewne środki finansowe przeznaczać na działalność edukacyjną w tym zakresie. Natomiast nie do końca w moim przekonaniu istnienie samej świadomości ekologicznej przekłada się na to, co jest robione w trakcie prowadzenia konkretnej działalności gospodarczej. Można wręcz powiedzieć, że ona wprawdzie jest, ale już wypełnianie obowiązków z niej wynikających jest bardzo różne. W tym względzie mamy zatem jeszcze nad czym pracować.

Przebieg całej debaty został opublikowany w wydaniu styczniowym „Chemii i Biznes”.

www.chemiaibiznes.com.pl

Skontaktuj się z nami - w czym możemy pomóc?

    Administratorem Pani/Pana danych osobowych (dalej: „Administrator”) jest Grzegorz Kłunduk prowadzący działalność gospodarczą pod firmą Przedsiębiorstwo Konsultingowe AGM Grzegorz Kłunduk (42-674 Zbrosławice, ul. Morcinka 14), zarejestrowane w Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, NIP: 6481984667, REGON: 276415939 oraz Przedsiębiorstwo Konsultingowe AGM Sp. z o.o. NIP: 6482798837, REGON: 385848588, KRS: 0000835694.

    Z Administratorem można się kontaktować pisemnie, za pomocą poczty tradycyjnej na adres: ul. Handlowa 2 lub drogą e-mailową pod adresem: agm@agm-konsulting.pl