Specjalista ds. dokumentacji

  • Pełny etat
  • Zabrze
  • Oferta pracy jest już obsadzona

Opis stanowiska:

  • opracowywanie dokumentacji dla Klientów na podstawie norm, obowiązujących wymagań prawnych, dokumentów udostępnionych przez Klienta oraz na podstawie otrzymanych informacji;
  • redagowanie dokumentów;
  • nawiązywanie i podtrzymywanie kontaktów z Klientami w zakresie opracowywanej dokumentacji oraz zgłaszanych problemów;
  • zabezpieczanie przetwarzanej dokumentacji;
  • monitorowanie aktualności norm i wymagań prawnych, zapoznawanie się ze zidentyfikowanymi zmianami.

Oferujemy: Ze swojej strony oferujemy stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, możliwość doskonalenia umiejętności zawodowych oraz dużą samodzielność działania.

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie (mile widziane wyższe);
  • mile widziane doświadczenie w pracy biurowej;
  • dobra obsługa komputera (obowiązkowo znajomość pakietu MS Office);
  • umiejętność redagowania i formatowania dokumentów;
  • umiejętność pracy w stresie w warunkach ograniczonego czasu;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • dobra organizacja pracy;
  • odwaga i komunikatywność;
  • zdolności analityczne oraz organizacyjne;
  • dyspozycyjność.

Dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać z dopiskiem „Praca” na e-mail dokumentacja@agm-konsulting.pl

Dokumenty muszą zawierać klauzulę zgody na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby rekrutacji:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych – t.j. Dz.U. 2016 poz. 922).

Skontaktuj się z nami - w czym możemy pomóc?

    Administratorem Pani/Pana danych osobowych (dalej: „Administrator”) jest Grzegorz Kłunduk prowadzący działalność gospodarczą pod firmą Przedsiębiorstwo Konsultingowe AGM Grzegorz Kłunduk (42-674 Zbrosławice, ul. Morcinka 14), zarejestrowane w Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, NIP: 6481984667, REGON: 276415939 oraz Przedsiębiorstwo Konsultingowe AGM Sp. z o.o. NIP: 6482798837, REGON: 385848588, KRS: 0000835694.

    Z Administratorem można się kontaktować pisemnie, za pomocą poczty tradycyjnej na adres: ul. Handlowa 2 lub drogą e-mailową pod adresem: agm@agm-konsulting.pl