Szkolenia językowe

Szkolenie językowe dla firm to nowoczesny program, który ma na celu rozwijanie umiejętności pracowników w zakresie komunikacji w języku angielskim. Szczególna forma edukacji prowadzona przez naszych specjalistów ma za zadanie poprawić efektywność komunikacji w międzynarodowym środowisku biznesowym i umożliwić lepsze porozumiewanie się z klientami, partnerami biznesowymi czy współpracownikami z innych krajów.

Obecnie praktycznie w każdej branży można nawiązywać, a następnie podtrzymywać kontakty z kontrahentami w różnych częściach świata. Przeprowadzenie odpowiedniego szkolenia językowego jest w takiej sytuacji pierwszym krokiem do poprawy komfortu pracowników, którzy zyskają pewność, że porozumienie się ze współpracownikami w obcej mowie nie sprawi już żadnego problemu.

Profesjonalne szkolenia językowe dla przedsiębiorstw

Szkolenia językowe dla firm są przez nas odpowiednio dostosowane do indywidualnych potrzeb i wymagań danego przedsiębiorstwa. Obejmują różne obszary, takie jak słownictwo biznesowe, gramatyka, umiejętność prowadzenia prezentacji, negocjacje, pisanie oficjalnych dokumentów czy inne umiejętności związane z komunikacją biznesową.

Jak wiadomo, specyfika każdego zawodu jest inna, ale na samym początku warto znać absolutne podstawy komunikacji, które znajdują zastosowanie w praktyce w każdej sytuacji. Nasze szkolenie językowe przeznaczone jest dla tych przedsiębiorstw, w których szczególnie duży nacisk kładzie się na stały rozwój pracowników.

Szkolenie językowe dla firm – forma prowadzenia zajęć

Informujemy, że wszystkie nasze usługi szkoleniowe wykonywane są dla Państwa w sposób tradycyjny tj. w trakcie bezpośredniego spotkania z Klientem, jednakże z uwagi na dynamiczny rozwój technologiczny oraz wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Klientów w związku z m.in. sytuacją epidemiczną w kraju wszystkie usługi wykonujemy również w formie e-learningowej oraz w formie wideo konferencji z wykorzystaniem najnowszych technologii.

Szkolenia prowadzone w formie zdalnej staje się okazją do nabycia nowych umiejętności językowych bez konieczności wychodzenia z domu. To istotne ułatwienie szczególnie przy wzięciu pod uwagę napiętego grafiku pracowników.

Harmonogram szkoleń z języka angielskiego dla trzech poziomów znajomości przedmiotu:

Szkolenie językowe – komunikacja werbalna na wysokim poziomie

Podczas szkolenia językowego dla firm praca nad umiejętnościami w zakresie posługiwania się obcą mową odgrywa niesamowicie istotną rolę. Specjaliści prowadzący kurs skupiają się na poprawnej wymowie, intonacji i akcentach. Uczestnicy są zachęcani do świadomego słuchania oraz naśladowania wzorców wymowy, a także do ćwiczenia dialogów w kontekście biznesowym. Wszystko to odbywa się w odpowiedniej atmosferze, która sprzyja przełamywaniu kolejnych barier, wcześniej stanowiących przeszkodę do swobodnego porozumiewania się między pracownikami w różnych częściach świata. Szkolenie językowe dla firm pozwala zatem podnieść kompetencje pracowników w tym zakresie.

W trakcie szkolenia uczestnicy poznają specjalistyczne słownictwo, zwroty i wyrażenia używane w biznesie. Poprzez systematyczne ćwiczenia zwrotów, uczestnicy zyskują większą pewność siebie podczas mówienia w kontekstach biznesowych.

Zalety szkoleń językowych

W dzisiejszym globalnym środowisku biznesowym umiejętność komunikacji w języku angielskim jest niezwykle cenna. Szkolenie językowe umożliwia firmom rozszerzenie swojego zasięgu na międzynarodowe rynki, nawiązywanie nowych relacji biznesowych, poszerzanie sieci kontaktów i angażowanie się w projekty międzynarodowe.