Szkolenia BHP Radzionków

Tak, szkolenia BHP są obowiązkowe. Obowiązki szkolenia pracowników w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy wynikają przede wszystkim z Kodeksu Pracy. Zakres i czasokresy powtarzania tych szkoleń uregulowane zostały w Rozporządzeniu Ministra Gospodarki i Pracy w sprawie szkolenia w dziedzinie BHP.

Pracodawca musi swoim pracownikom zapewnić bezpieczne i higieniczne warunki pracy, w tym dbać i aktualizować ich wiedzę, czyli kierować pracowników na szkolenia BHP. Każdy pracownik musi w dniu zatrudnienia przejść szkolenie wstępne BHP (instruktaż ogólny i stanowiskowy) oraz przed upływem 6 lub 12 miesięcy od daty przyjęcia przejść szkolenie okresowe BHP. Szkolenie okresowe musi być powtarzane co 1,3,5  lub 6 lat (w zależności od zajmowanego stanowiska pracy).

Kodeks Pracy przewiduje sankcje dla pracodawcy za brak przeszkolenia pracowników. W przypadku stwierdzenia braku szkoleń z zakresu BHP pracodawcy grozi kara finansowa od 1 tys. do 30 tys. złotych.

Jeśli szukasz profesjonalnej firmy prowadzącej szkolenia BHP doskonale trafiłeś! Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Szkolenia BHP

Jesteśmy firmą, która od ponad 20 lat oferuje różnego rodzaju usługi związane z konsultingiem, począwszy od projektowania, wdrażania i szkoleń w zakresie Systemów Zarządzania przez doradztwa przy tworzeniu Standardów Akredytacyjnych, pomocy przy aplikacji o dotacje unijne, doradztwie w kwestii spełnienia wymogów dotyczących ochrony środowiska, obsłudze kadrowej, a na szkoleniach z BHP skończywszy. Zależy nam na pomocy przedsiębiorcom, którzy w wyniku ciągłych zmian w regulacjach prawnych oraz oczekiwań konsumenta, są zmuszeni przekształcać struktury wewnętrzne firmy w celu dopasowania ich do nowych, aktualnych standardów.

Szkolenia BHP – Radzionków

Państwa miejscowość znajdują się zaledwie 20 min drogi od naszej firmy AGM. Stwarza to możliwość przeprowadzenia szkoleń wedle uznania Klienta. W sali wykładowej w naszej siedzibie lub w miejscu lokalizacji Twojej firmy. Wybór dogodnego miejsca oraz terminu zależy wyłącznie od Ciebie.

Oferujemy szkolenia dla wszystkich osób w firmie – pracodawców i osób kierujących ludźmi, pracowników na stanowiskach robotniczych, administracyjno-biurowych, inżynieryjno-technicznych oraz medycznych. Bez względu na to, w obrębie jakiej branży działa Twoje przedsiębiorstwo, jesteśmy w stanie przeszkolić każdego.

Możesz wybrać szkolenia wstępne, obejmujące instruktaż ogólny (zawierające podstawy dotyczące przepisów BHP, regulaminu pracy oraz zasad udzielania pierwszej pomocy) i stanowiskowy (w którego skład wchodzi zapoznanie się z czynnikami występującymi na danym stanowisku oraz ryzykiem zawodowym, sposobami ochrony przed zagrożeniami oraz metodami bezpiecznego wykonywania pracy). Drugą opcją stanowią szkolenia okresowe w formie samokształcenia kierowanego bądź seminarium, mające na celu odświeżenie i zaktualizowanie wiedzy z zakresu BHP. Po ukończeniu obu kursów oraz pozytywnym zaliczeniu egzaminu uczestnik otrzyma stosowne zaświadczenie.

Szukasz firmy, która przeprowadzi szkolenie BHP dla pracowników w Twojej firmie? Nie czekaj dłużej! Oferowane przez nas szkolenia BHP są przeprowadzane przez specjalistów, którzy potrafią przekazywać wiedzę w sposób jasny i zrozumiały. Dbamy o miłą atmosferę i tłumaczymy przepisy prostym językiem. Podczas kursu każdy może zadać nam pytanie i włączyć się do rozmowy. Oprócz szkoleń BHP realizujemy jeszcze m.in. szkolenia PPOŻ, a także opracowujemy ocenę ryzyka zawodowego, która w przypadku wielu stanowisk jest wymagana. Gwarantujemy wysoką jakość usług, atrakcyjne ceny i indywidualne podejście. Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty.

Skontaktuj się z nami, napisz maila, zadzwoń telefonicznie albo wypełnij formularz zgłoszeniowy na naszej stronie. Zapewnij swoim pracownikom niezbędną wiedzę z zakresu BHP.

Wybierz nasz zespół! Zapraszamy serdecznie!

Skontaktuj się z nami

    Administratorem Pani/Pana danych osobowych (dalej: „Administrator”) jest Grzegorz Kłunduk prowadzący działalność gospodarczą pod firmą Przedsiębiorstwo Konsultingowe AGM Grzegorz Kłunduk (42-674 Zbrosławice, ul. Morcinka 14), zarejestrowane w Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, NIP: 6481984667, REGON: 276415939 oraz Przedsiębiorstwo Konsultingowe AGM Sp. z o.o. NIP: 6482798837, REGON: 385848588, KRS: 0000835694.
    Z Administratorem można się kontaktować pisemnie, za pomocą poczty tradycyjnej na adres: ul. Handlowa 2 lub drogą e-mailową pod adresem: agm@agm-konsulting.pl