Szkolenia BHP Gliwice

Szkolenia BHP zapewniają pracownikom zdobycie umiejętności umożliwiających wykonywanie obowiązków służbowych zgodnie z zasadami bezpieczeństwa i higieny pracy. Są one obowiązkowe, co wynika z przepisów prawa zawartych w Kodeksie Pracy.

Pracodawca nie może dopuścić do pracy pracownika, któremu nie została przekazana  wiedza z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy. Zgodnie z Kodeksem Pracy każdy pracownik ma obowiązek odbyć pierwsze szkolenie wstępne, następnie szkolenie okresowe w zależności od rodzaju zajmowanego stanowiska pracy. Po ich zakończeniu potwierdza pisemnie, że zapoznał się z przepisami BHP i będzie ich bezwzględnie przestrzegał. Brak wiedzy w tym zakresie może przyczynić się do nieprawidłowego wykonywania zadań, a w efekcie narażenia pracodawcy na problemy prawne i straty finansowe.

Szkolenia BHP Gliwice – najlepszy wybór dla małych i dużych przedsiębiorstw

Organizowane przez naszą firmę w Gliwicach szkolenia BHP składają się z instruktażu ogólnego, w czasie którego uczestnik jest zapoznawany z zasadami bezpieczeństwa i higieny pracy, a także zagrożeniami i zagadnieniami prawnymi. Podczas szkolenia dowiesz się również, jakie niebezpieczeństwa występują na danym stanowisku pracy i jak możesz im zapobiegać.

Nasi specjaliści przygotowują kursy dla kierowników oraz osób pracujących na stanowiskach administracyjno-biurowych, robotniczych i inżynieryjno-technicznych. Organizujemy również szkolenia w placówkach oświatowych i służby zdrowia. Wybierając oferowane przez nas szkolenia BHP w Gliwicach, możesz liczyć na punktualność, kompleksowość usług oraz szybkość działania. Dzięki naszym kursom dowiesz się, jak dbać o odpowiednią organizację na stanowisku pracy, a także poznasz przepisy z zakresu BHP wymagane w danej branży.

Dlaczego warto wybrać właśnie nasze szkolenia BHP w Gliwicach?

Prowadzone przez naszą firmę w Zabrzu szkolenia BHP przekazują zarówno wiedzę teoretyczną, jak i praktyczną tzn. zasady udzielania pierwszej pomocy osobom poszkodowanym, poszerzają  wiedzę z dziedziny bezpieczeństwa i higieny pracy, ochrony, a także prawa pracy. Nasi szkoleniowcy dbają o odpowiednią atmosferę i tłumaczą wszelkie przepisy prostym językiem, ułatwiającym zapamiętywanie. Podczas zajęć odpowiemy na każde pytanie i rozwiejemy wszystkie wątpliwości. Gwarantujemy, że wiedza przekazana w atrakcyjny, ciekawy sposób jest dużo łatwiej zapamiętywana i przyswajana.

Nasze szkolenia są prowadzone wyłącznie przez wykwalifikowanych specjalistów i wybitnych dydaktyków. Zapewniamy, że zawartość merytoryczna wszystkich kursów jest stale aktualizowana i zgodna z obowiązującymi przepisami z zakresu BHP. Szkolenia prowadzimy w sposób atrakcyjny, ciekawy i jasny. Dbamy o każdego uczestnika indywidualnie i poświęcamy mu potrzebny czas, co umożliwia mu poznanie wszelkich potrzebnych zagadnień z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy.

Naszym celem jest wspieranie pracodawców i pracowników w zakresie BHP. Dzięki naszej wiedzy i zaangażowaniu oferujemy Państwu najwyższą jakość usług. Nasz zespół tworzą specjaliści z doświadczeniem popartym odpowiednim wykształceniem. Pracowników dobieramy skrupulatnie, a następnie dbamy o ich stały rozwój i motywujemy do profesjonalnej obsługi klientów. Podczas szkoleń dbamy o przyjazną atmosferę i komfort uczestników. Nasza firma organizuje zarówno szkolenia wstępne, jak i okresowe, a stała współpraca z nami niesie ze sobą wiele korzyści.

Jeśli zależy Ci na terminowej realizacji zleceń, wysokiej jakości kursów i przystępnych cenach, wybierz szkolenia BHP w Gliwicach. Gwarantujemy indywidualne podejście do klienta, wysoką jakość usług, skuteczność i szybki czas realizacji.

Skontaktuj się z nami

    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