Social Media dla firm

10 Paź
Wirtualna asystentka

Social Media dla firm

Jeżeli chcesz by Twój fanpage prowadzony był kreatywnie i przyciągał nowych klientów, a Twoja firma miała jeden z najlepszych marketingów zatrudnij Wirtualną Asystentkę.

Jeżeli przytłacza Cię natłok obowiązków i nosisz się z zamiarem zatrudnienia pomocy – zrób to w sposób innowacyjny, kreatywny, a przede wszystkim oszczędny. Zdalna asystentka zajmie się prowadzeniem firmowego fanpage i strony internetowej, stworzy szytą na miarę Twojej firmy strategię marketingową, zadba o sprawy administracyjne i informatyczne oraz przeprowadzi wstępną rekrutację pracowników. Asystentka firmy zajmie się także organizacją szkoleń i warsztatów, a dodatkowo przeprowadzi analizę rynku i diagnozę konkurencji. Wirtualna asystentka to niesamowita oszczędność – brak stałej pensji, podatków, świadczeń i dodatkowego stanowiska pracy. Rozliczana fakturą lub umową o dzieło/zlecenie jest opłatą za profesjonalną usługę.

Wirtualna asystentka – oferta

Zdalna asystentka to nie tylko marketing i obsługa administracyjna. Współpraca z gronem specjalistów pozwala na zaoferowanie kompleksowej usługi – wsparcie w zakupach (ze stylistką i kreatorka wizerunku), organizacja podróży, lekcji jogi, doradztwo w kupnie samochodu i mieszkania (tych służbowych, jak i prywatnych), rezerwacja biletów. Prawdziwa zdalna asystentka to Twój prywatny Business Concierge, który sprawi, że Twoje życie stanie się prostsze. To służbowe, jak i prywatne.

Social Media, Marketing, e-Commerce dla firm

Projektujemy innowacyjne i responsywne strony www, sklepy internetowe, blogi, landing page i one page. Modernizujemy istniejące serwisy internetowe oraz zajmujemy się ich administrowaniem.

Pozycjonowanie stron dla firm

Przeprowadzamy szczegółową i profesjonalną analizę strony firmowej klienta oraz stron konkurencji. Sprawdzamy, jakie słowa kluczowe są najbardziej optymalne i sprawią, że pozycjonowanie będzie skuteczniejsze, ale też tańsze.

Na potrzeby klienta opracowujemy strategię pozycjonowania, optymalizujemy stronę www uwzględniając kod, grafikę oraz wszystkie inne czynniki, które sprawdzane są przez algorytm Google.

Przeprowadzimy działania promocyjne, przeanalizujemy wyniki przebiegu procesu pozycjonowania i będziemy dbali o stabilność uzyskanej pozycji. Dodatkowo przeprowdzimy kampanię AdWords.

Do każdej przeprowadzonej przez nas kampanii SEO oraz klienta podchodzimy indywidualnie.

Z nami możesz być pewny, że Twoja strona internetowa szybko poszybuje na najwyższe pozycje w wyszukiwarce i pozostanie tam na długo!

 

 

Skontaktuj się z nami - w czym możemy pomóc?

Administratorem Pani/Pana danych osobowych (dalej: „Administrator”) jest Grzegorz Kłunduk prowadzący działalność gospodarczą pod firmą Przedsiębiorstwo Konsultingowe AGM Grzegorz Kłunduk (42-674 Zbrosławice, ul. Morcinka 14), zarejestrowane w Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, NIP: 6481984667, REGON: 276415939

Z Administratorem można się kontaktować pisemnie, za pomocą poczty tradycyjnej na adres: ul. Handlowa 2 lub drogą e-mailową pod adresem: agm@agm-konsulting.pl