Kurs pierwszej pomocy Katowice

Pierwsza pomoc jest kluczową umiejętnością, która może pomóc w uratowaniu życia drugiego człowieka. Umiejętność udzielenia pierwszej pomocy jest szczególnie ważna w obecnych czasach, gdy wypadek może się zdarzyć właściwie wszędzie. Co więcej, jeśli jesteśmy świadkami wydarzenia, podczas którego ktoś został poszkodowany i znajduje się w sytuacji zagrażającej zdrowiu i życiu, każdy ma bezwzględny obowiązek takiej pomocy udzielić. Niestety, nie wszyscy wiedzą, w jaki sposób to zrobić, aby rzeczywiście pomóc, a nie zaszkodzić. Z tego względu Przedsiębiorstwo Konsultingowe AGM przeprowadza kursy pierwszej pomocy dla klientów, co pozwala ich pracownikom zdobyć niezbędne umiejętności w tym temacie.

Jakie czynności wchodzą w skład pierwszej pomocy przedmedycznej?

Choć część osób zakwalifikowałaby do tej kategorii jedynie resuscytację, ułożenie w pozycji bocznej ustalonej oraz akcję w razie stanów nagłych, w skład pierwszej pomocy wchodzi wiele innych czynności. Zanim świadek zacznie udzielanie pomocy, musi zadbać o odpowiednie zabezpieczenie miejsca zdarzenia. Następnie powinien sprawdzić stan poszkodowanego, wezwać kogoś do pomocy i nakazać mu powiadomienie odpowiednich służb ratunkowych. Dopiero wtedy może zacząć resuscytację, tamowanie krwotoku bądź inne akcje mające na celu zabezpieczenie samego poszkodowanego. Na koniec nieprzytomną, oddychającą osobę należy ułożyć w pozycji bocznej ustalonej i czekać na przyjazd służb.

Kurs KKP – Katowice

Oferujemy kursy pierwszej pomocy dla pracowników przedsiębiorstw. Podczas szkolenia uczestnik będzie miał szansę zdobyć podstawową wiedzę i umiejętności, które merytorycznie przygotują go do działania w sytuacji zagrożenia czyjegokolwiek zdrowia bądź życia. Szkolenie łączy wykład z ćwiczeniami, dzięki czemu pozyskana wiedza może zostać szybko i w przystępny sposób utrwalona. Gwarantujemy wydanie zaświadczenia o przebytym kursie.

Program szkolenia obejmuje zapoznanie się z zapisami w prawie dotyczącym udzielania pierwszej pomocy, sposoby zabezpieczania miejsca zdarzenia, przebieg resuscytacji, ułożenie w pozycji bezpiecznej oraz działania w przypadku zakrztuszeń, omdleń, różnego rodzaju urazów, oparzeń, odmrożeń, a także stanów nagłych.

Cena, miejsce, termin oraz sposób przeprowadzenia szkolenia (online lub stacjonarny) są ustalane indywidualnie podczas rozmowy z klientem. Jeśli szukasz firmy, która przeszkoli Twoich pracowników z zakresu udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej, wypełnij formularz zgłoszeniowy na naszej stronie. Skontaktujemy się z Tobą i omówimy szczegóły szkolenia.

Kurs pierwszej pomocy w Katowicach

Szkolenie z pierwszej pomocy przedmedycznej prowadzone jest przez wykwalifikowanych specjalistów, którzy posiadają szeroką wiedzą i doświadczenie w swojej pracy.

Nasza firma w swoich działaniach stawia na klarowną komunikację z każdym klientem, oferując kursy o najwyższych standardach. Dlatego też pracujący u nas profesjonaliści w jasny i zrozumiały sposób przekazują swoją wiedzę, a uczestnicy dzięki temu mogą ją z łatwością przyswoić.

Pierwsza pomoc – kurs

Kurs pierwszej pomocy jest rozwiązaniem dla osób ceniących sobie odpowiedzialność, rzetelność i zaangażowanie. Wszystkie przekazywane przez nas informacje pozwalają udzielić pierwszej pomocy poszkodowanemu, co ma ogromne znaczenie dla dalszego przebiegu wydarzeń.

Prowadzimy szkolenia dla klientów biznesowych, stawiając na efektywność, rzeczowość i budowanie pozytywnych relacji z kursantami. Dokładamy wszelkich starań, by w trakcie spotkania wszelkie czynności odbywały się w przyjaznej atmosferze, sprzyjającej łatwiejszemu przyswajaniu nowych informacji.

Kurs z pierwszej pomocy

Kursanci doceniają entuzjazm, umiejętność przekazywania wiedzy oraz profesjonalizm naszego zespołu, co ma niebagatelne znaczenie dla jakości świadczonych usług. Zależy nam, by zorganizowane wydarzenie miało przełożenie na rzeczywiste działanie.

Dlatego w trakcie tłumaczenia poszczególnych kwestii stawiamy na dbałość o najdrobniejsze detale, które są wyjątkowo ważne w procesie udzielania pierwszej pomocy poszkodowanemu.

Skontaktuj się z nami

    Administratorem Pani/Pana danych osobowych (dalej: „Administrator”) jest Grzegorz Kłunduk prowadzący działalność gospodarczą pod firmą Przedsiębiorstwo Konsultingowe AGM Grzegorz Kłunduk (42-674 Zbrosławice, ul. Morcinka 14), zarejestrowane w Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, NIP: 6481984667, REGON: 276415939 oraz Przedsiębiorstwo Konsultingowe AGM Sp. z o.o. NIP: 6482798837, REGON: 385848588, KRS: 0000835694.
    Z Administratorem można się kontaktować pisemnie, za pomocą poczty tradycyjnej na adres: ul. Handlowa 2 lub drogą e-mailową pod adresem: agm@agm-konsulting.pl