Kurs pierwszej pomocy Gliwice

Pierwsza pomoc jest kluczową umiejętnością, która może pomóc w uratowaniu życia drugiego człowieka. Dlatego w AGM proponujemy kursy pierwszej pomocy, które pomogą Ci w zdobyciu podstawowej wiedzy oraz umiejętności z zakresu reagowania w momencie zagrożenia życia drugiej osoby. Przeprowadzeniem kursu pierwszej pomocy przedmedycznej zajmuje się wykwalifikowany ratownik medyczny, który posiada fachową wiedzę w tym temacie. Nie musisz martwić się o zrozumienie specjalistycznego materiału, ponieważ prowadzący przekaże Ci go w przystępny sposób, który na pewno będzie dla Ciebie jasny.

Kurs pierwszej pomocy w Gliwicach

W szkoleniu dotyczącym pierwszej pomocy mogą wziąć udział wszystkie osoby dorosłe, które nie posiadają wykształcenia medycznego. W jego trakcie dbamy bowiem o przedstawienie najważniejszych, podstawowych zagadnień. Kurs pierwszej pomocy połączony jest z ćwiczeniami, co pozwala na natychmiastowe przełożenie teorii na praktykę. Podczas spotkania otrzymasz wszelkie potrzebne materiały, a po odbyciu kursu stosowne zaświadczenie. W przerwie zostanie podany poczęstunek, który pozwoli Ci zebrać siły na dalszą część szkolenia pierwszej pomocy przedmedycznej. Nasza firma od dawna zajmuje się przeprowadzaniem szkoleń, a zatrudniany przez nas personel jest wykwalifikowany, wykształcony i posiada specjalistyczną wiedzę, która umożliwia organizację profesjonalnych kursów.

Kurs kwalifikowanej pierwszej pomocy

Podczas szkolenia z pierwszej pomocy przedmedycznej dowiesz się wiele na temat prawnych aspektów udzielania pierwszej pomocy, a także bezpieczeństwa wykonywania poszczególnych czynności. Poznasz także algorytm podstawowych zabiegów resuscytacyjnych i BLS z użyciem defibrylatora. Dzięki poznaniu pozycji bezpiecznej zobaczysz w jaki sposób powinieneś ułożyć poszkodowanego, aby nie dopuścić do pogorszenia się stanu jego zdrowia. Co więcej, prowadzący zajęcia ratownik medyczny poruszy tematy związane z zakrztuszeniem, omdleniem, urazami kręgosłupa, ranami czy krwotokami. Kolejnym tematem poruszanym podczas kursu pomocy przedmedycznej będą oparzenia oraz odmrożenia, a na końcu dowiesz się, jak radzić sobie w nagłych atakach padaczkowych i w przypadku zawału mięśnia sercowego.

Wszystkie te informacje umożliwiają udzielenie pierwszej pomocy, dzięki której możesz uratować życie poszkodowanej w wyniku nieszczęśliwego wydarzenia osoby. Dla wszystkich, którzy nie są z okolic Zabrza, proponujemy także szkolenia na platformie e-learningowej, a także w formie wideokonferencji. Dzięki takim formom nie musisz przebywać na terenie Górnego Śląska, a udział w szkoleniu możesz wziąć z wybranego przez Ciebie miejsca. Jedynym wymogiem jest dostęp do komputera lub telefonu oraz połączenie z internetem.

Kurs KKP Gliwice – wiedza i umiejętności praktyczne

Zdobyta wiedza w obszarze niesienia ratunku poszkodowanym wymaga regularnej aktualizacji. Dlatego też oferujemy odpowiednio opracowany kurs pierwszej pomocy przedmedycznej, który jest odpowiedzią na potrzeby stałego rozwijania umiejętności.

Wiedza teoretyczna to jedno, jednak w momencie kryzysu najważniejsze są pewność siebie oraz biegłość w działaniu. Dlatego kurs pierwszej pomocy skierowany jest zarówno do osób, którzy chcą rozpocząć naukę od podstaw, jak i do tych pragnących poszerzyć swoje umiejętności o nowe metody oraz techniki niesienia ratunku poszkodowanym.

Pierwsza pomoc przedmedyczna – profesjonalny program kursu

Nasza oferta to gwarancja najwyższej jakości szkoleń z zakresu pierwszej pomocy. Szerokie doświadczenie, indywidualne podejście do uczestnika oraz ciągłe doskonalenie oferty – to przepis na sukces, jeśli chodzi o ciągłe doskonalenie umiejętności w ramach kursów. Jeżeli pragniesz zdobyć nie tylko wiedzę, ale także pewność siebie w udzielaniu pierwszej pomocy – zapraszamy do współpracy.

Chcemy, by kurs pierwszej pomocy był nie tylko źródłem wiedzy, ale również miejscem wymiany doświadczeń i przygotowania do sytuacji kryzysowych.

Skontaktuj się z nami

    Administratorem Pani/Pana danych osobowych (dalej: „Administrator”) jest Grzegorz Kłunduk prowadzący działalność gospodarczą pod firmą Przedsiębiorstwo Konsultingowe AGM Grzegorz Kłunduk (42-674 Zbrosławice, ul. Morcinka 14), zarejestrowane w Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, NIP: 6481984667, REGON: 276415939 oraz Przedsiębiorstwo Konsultingowe AGM Sp. z o.o. NIP: 6482798837, REGON: 385848588, KRS: 0000835694.
    Z Administratorem można się kontaktować pisemnie, za pomocą poczty tradycyjnej na adres: ul. Handlowa 2 lub drogą e-mailową pod adresem: agm@agm-konsulting.pl