Kurs pierwszej pomocy Bytom

Już od wielu lat popularyzowana jest w społeczeństwie wiedza na temat pierwszej pomocy oraz tego, jak duże ma ona znaczenie w procesie ratowania życia. Co więcej – w ramach obowiązkowych kursów z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy każdy pracownik przechodzi odpowiednie szkolenie, dzięki któremu dowiaduje się, jak działać w sytuacji zagrożenia, w jaki sposób wykonywać poszczególne czynności, takie jak m.in resuscytacja, i jaka powinna być kolejność działań. Chcąc mieć pewność, że Twoi pracownicy uzyskają odpowiednią wiedzę i umiejętności, które są zgodne z oficjalnymi wytycznymi, powinieneś zamówić dla nich kurs pierwszej pomocy, który poprowadzą specjaliści z odpowiednim doświadczeniem. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Kurs pierwszej pomocy – Bytom

W ramach przeprowadzonego przez nas kursu każdy uczestnik zdobędzie podstawową wiedzę oraz umiejętności praktyczne, dzięki którym będzie doskonale wiedział, jak zachować się w przypadku występowania najczęstszych stanów zagrożenia zdrowia i życia. Dane, informacje oraz wiedza podczas kursu przekazywane są przez zawodowego ratownika medycznego w takiej formie, aby były zrozumiałe dla osób, które na co dzień nie mają styczności z medycyną.
Nasz kurs pierwszej pomocy jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które nie posiadają żadnego wykształcenia medycznego. Ma on formę wykładu połączonego z ćwiczeniami, podczas których zdobywa się zarówno potrzebną wiedzę teoretyczną, jak i wartościowe umiejętności z zakresu ratowania ludzkiego życia. Należy pamiętać o tym, że w niektórych branżach przeprowadzenie szkolenia z pierwszej pomocy u pracowników jest obowiązkowe.

Zaufaj profesjonalistom – kurs pierwszej pomocy w Bytomiu

Zajmujemy się organizacją kursów pierwszej pomocy i nie tylko już od wielu lat. Stale zapewniamy naszym kursantom szkolenia na najwyższym poziomie, przekazując im wartościową wiedzę i umiejętności, które umożliwią im podejmowanie odpowiednich działań w razie nagłych sytuacji. Dzięki naszemu bogatemu doświadczeniu gwarantujemy skuteczność kursów, co dla wielu osób ma ogromne znaczenie.

Opinie osób, które zdecydowały się dotychczas na skorzystanie z naszych usług, są bardzo pozytywne. Wszyscy kursanci profesjonalne podejście prowadzących, doskonałą organizację, a także atrakcyjne ceny. Jeśli jesteś zainteresowany naszym kursem pierwszej pomocy lub którąkolwiek z realizowanych przez nas usług, serdecznie zapraszamy do kontaktu. Podczas rozmowy z chęcią udzielimy wyczerpujących odpowiedzi na wszystkie pytania dotyczące naszej pracy.

Skontaktuj się z nami

    Administratorem Pani/Pana danych osobowych (dalej: „Administrator”) jest Grzegorz Kłunduk prowadzący działalność gospodarczą pod firmą Przedsiębiorstwo Konsultingowe AGM Grzegorz Kłunduk (42-674 Zbrosławice, ul. Morcinka 14), zarejestrowane w Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, NIP: 6481984667, REGON: 276415939 oraz Przedsiębiorstwo Konsultingowe AGM Sp. z o.o. NIP: 6482798837, REGON: 385848588, KRS: 0000835694.
    Z Administratorem można się kontaktować pisemnie, za pomocą poczty tradycyjnej na adres: ul. Handlowa 2 lub drogą e-mailową pod adresem: agm@agm-konsulting.pl