ISO 28 000 – System Zarządzania Bezpieczeństwem Łańcucha Dostaw

ISO 28 000 – System Zarządzania Bezpieczeństwem Łańcucha Dostaw

Czym jest ISO 28 000

ISO 28000 jest jedną z 18 000 norm odnoszącą się do zarządzania bezpieczeństwem łańcucha dostaw, a jej wymagania koncentrują się na przebiegu czynności związanych z jego kontrolą i mających wpływ na jego bezpieczeństwo.

 

Dla kogo ISO 28 000 ?

Norma ISO 28000 ma zastosowanie do każdej wielkości organizacji, od małych po wielonarodowe, w produkcji, usługach, magazynowaniu lub transporcie na każdym etapie łańcucha produkcji lub dostaw.

 

Co zyskujesz dzięki ISO 28 000 ?

Certyfikacja ISO 28000 przynosi szereg strategicznych, organizacyjnych i operacyjnych korzyści w całym łańcuchu dostaw i praktykach biznesowych.

Podstawowe korzyści z wdrożenia Systemu zarządzania bezpieczeństwem Łańcucha Dostaw ISO 28 000

  • zwiększona wiarygodność
  • zaufanie interesariuszy
  • uzgodniona terminologia i użytkowanie koncepcyjne
  • zwiększona wydajność łańcucha dostaw
  • zadowolenie klientów

Wdrożenia ISO 28000 – profesjonalizm i zaangażowanie

Postępująca globalizacja ma ogromne znaczenie dla światowego handlu, a tym samym powoduje wzrost wymagań i potrzeb z zakresu zwiększonego bezpieczeństwo łańcucha dostaw. System ISO 28000 jest bardzo ważnym elementem składającym się na sprawne i bezpieczne funkcjonowanie tego obszaru.

Wdrożenie systemu opartego na ISO 28000 wymaga zastosowania odpowiednich działań i podjęcia szeregu kroków opartych na wiedzy oraz doświadczeniu. Jesteśmy specjalistami, którym zależy na budowaniu korzystnych relacji z klientami, dlatego do każdego powierzonego nam zlecenia podchodzimy z maksymalnym zaangażowaniem, starannie się do niego przygotowując.

ISO 28000, wdrożenia – jakie jeszcze zalety wiążą się z wprowadzeniem tego rozwiązania do przedsiębiorstwa?

Decydując się na wdrożenie ISO 28000, warto mieć na uwadze dodatkowe korzyści wynikające z tego kroku. Normy przyczyniają się do znaczącego ułatwienia handlu, a także przyspieszenia przewozu towarów przez granicę. Co więcej, wprowadzenie ISO 28000 ma korzystny wpływ nie tylko na odbiór i wizerunek firmy, ale również na obniżenie ryzyka biznesowego.

Co więcej, dzięki tego typu działaniom mogą Państwo zadbać o obniżenie kosztów logistycznych, transportowych czy magazynowych. Natomiast identyfikacja najsłabszego ogniwa przełoży się na maksymalną poprawę niezawodności, efektywności i wydajności łańcucha dostaw.

Wdrożenie ISO 28000 – dlaczego my?

Podjęcie z nami współpracy zapewni Państwu pewność, że cały proces wdrożenia ISO 28000 przebiegnie zgodnie z planem i obowiązującymi zasadami. Posiadamy bogate doświadczenie, pozwalające nam na świadczenie usług wyróżniających się najwyższymi standardami.

Bogata wiedza oraz wieloletnia praktyka umożliwiają spełnianie oczekiwań nawet najbardziej wymagających klientów. Natomiast dzięki licznym szkoleniom jesteśmy w stanie obsługiwać praktycznie wszystkie przedsiębiorstwa bez względu na ich rozmiar oraz złożoność.

W razie dodatkowych pytań warto się z nami skonsultować, abyśmy mogli udzielić na nie szczegółowych odpowiedzi.